У БОЛГРАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Сьогодні, 23 червня, у місті Болград відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України — професійного свята людей, які своєю щоденною сумлінною працею забезпечують стабільне функціонування державних інституцій, надають якісні послуги громадянам та працюють задля розвитку суспільства. Це день тих, хто без зайвого галасу щоденно виконує важливу й відповідальну роботу, підтримуючи фінансовий, соціальний та адміністративний фронти, особливо в умовах воєнного стану. Із теплими словами привітання та щирої вдячності до державних службовців різних органів влади звернулися голова Болградської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та секретар[…Читати далі…]



















