БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС ОДЕСА» НАДАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ТАРУТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» зареєстрований та діє в Одесі з 2005 року. Це найбільша неурядова благодійна організація нашої країни. Вона займається питаннями соціального захисту та охорони здоров’я в Україні.
Завдяки масштабній благодійній діяльності “Карітас Одеса” надав гуманітарну допомогу внутрішнім переміщеним особам на території Тарутинської громади.
У зв’язку з агресією рф, багато наших співвітчизників опинилися в складній життєвій ситуації: багато хто залишився без будинків, майна, а деякі і без сім’ї.
27 квітня 2022 року зазначеній категорії осіб, працівники благодійного фонду ,,Карітас Одеса”, привезли і роздали таку необхідну гуманітарну допомогу.
Дякуємо благодійному фонду за підтримку, впевненість у краще майбутнє, за щирість. Приємно знати, що такі люди поряд.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279362749_1645129359207255_4687435461567999178_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279392401_1645129545873903_4439226636456522593_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279423402_1645129465873911_6074899503051317870_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279392401_1645129545873903_4439226636456522593_n-1-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279230859_1645129729207218_1823265807027397710_n-1024x682.jpg)