ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового, Болградське районне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області звертається до релігійних громад та священнослужителів району дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах. Великдень – одне з найбільших християнських свят.
У цей день люди масово вирушатимуть до церков, де освячуватимуть паски та писанки. Та попри всі приготування до свята, не можна забувати й про важливість дотримання правил безпеки. Під час освячення кошика у церкві, стежте за полум’ям свічки, щоб не призвело до загорання .
Тримаючи її у руках, відійдіть від інших, щоб від вогню свічі не загорівся одяг людей поруч. Для того , щоб гарячий віск зі свічки не капнув на підлогу чи килим у церкві , тримайте під рукаою шматочок цупкого паперу.
Під час освячення святкового кошика у церкві, стежте за полум’ям свічки, щоб це не призвело до загоряння. Тримаючи її у руках, відійдіть на безпечну відстань від інших, щоб від вогню свічі не загорівся одяг людей поруч. Для того, щоб гарячий віск зі свічки не капав на підлогу чи килим у церкві, тримайте під рукою шматочок паперу.
Пам’ятайте ці правила та дотримуйтесь їх, щоб свято не перетворилося на трагедію, адже саме в ці святкові дні дані об’єкти відвідує велика кількість населення. Як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки.
Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності.
Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки.
Як кажуть в народі – береженого Бог береже.
Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят.
Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя.
Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/276156727_286720963650874_3659428059134377046_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278631189_286721006984203_1075197051418487708_n-1024x462.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278775727_286721036984200_8312512038105741452_n-1024x462.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278374261_286720913650879_4710414350793556714_n.jpg)