ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ВОЛОНТЕРІВ “Т.Е.М.А.” ПРОВЕЛА БЛАГОДІЙНУ КАМПАНІЮ З ВИДАЧІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ МЕШКАНЦЯМ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ
В рамках проекту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», який фінансований Посольством Великої Британії та впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у співпраці з Міністерством молоді та спорту України,активісти “Т.Е.М.А.” закупили та сформували три десятки пакетів з консервами для людей, які потребують допомоги, особливо у воєнний час. Частину цих пакетів члени групи видали в Центрі надання соціальних послуг Болградської міської ради, другу частину – розвезли по домівках людей, які самостійно не змогли прийти, тому що обмежені в пересуванні.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278576441_361526476000949_941275046794071195_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278577627_361526486000948_6195756225386618037_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278580329_361526392667624_5408177760106835261_n-576x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279218308_361526376000959_5860213869868182202_n-461x1024.jpg)