СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЄ ВИДАВАТИ ПАМПЕРСИ, ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ ТА ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ (ДЕ ДІТИ ДО 3-Х РОКІВ) ТА СІМ’ЯМ, У ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ-ІНВАЛІДИ.
Як ми вже писали раніше, допомогу отримують як мешканці Болградської територіальної громади, так і переселенці з різних регіонів України.
Сім’ям, які вимушені були покинути свої будинки через війну, зараз дуже необхідна така підтримка.Нагадуємо, що при необхідності, треба звертатись за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278572169_362141235939473_5531670833868831733_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278572437_362141449272785_8375773421405538883_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278572954_362141439272786_8306982180517369124_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278583380_362141232606140_5390855317991168789_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278768661_362141239272806_3699814246038060733_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278843230_362141352606128_2357050293461190661_n-768x1024.jpg)