НОВИНИ ГРОМАД: БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПЕРШУ ЧАСТИНУ ОБЛАДНАННЯ ВІД ПРОЕКТУ USAID ГОВЕРЛА
“Сектор інвестицій продовжує регулярну роботу з пріоритетного важливого проекту USAID Говерла, в якому Болградську територіальну громаду було визначено партнером на найближчі 4 роки. Було оформлено митну акредитацію на обладнання, яке донор виділяє громаді для реагування у надзвичайних ситуаціях під час війни” – розповіла завідувач сектору Альона Ільченко.
Від USAID надійшов новий запит на потреби громади на зимовий період 2022-2023 рр. Завдяки спільній роботі з першим заступником міського голови, колегами з Горводоканалу, відділу освіти, соціальної служби та ЦРЛ, запит сформовано та відправлено донору вчасно. Протягом найближчих 2 місяців USAID планує частинами доставити до громади заявлене за двома запитами обладнання.
“Перша доставка сьогодні була отримана. Це мотопили, подовжувачі на котушці, подовжувачі офісні різної довжини” – поділилась радісною новиною завідувачка.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/309208092_467299308756998_8673711046024770708_n-–-kopiya-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307575803_467299338756995_6280050262619240239_n-771x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305997117_467299378756991_2034505766528417001_n-771x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305936603_467299578756971_3848029511172388718_n-771x1024.jpg)