ЗАКЛАДИ ОСВІТИ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМИ
Зараз надзвичайно важливо підготувати громаду до життя в умовах складного опалювального сезону, який вперше триватиме у розпал повномасштабної війни в Україні.Нами було прийнято рішення щодо облаштування пунктів обігріву, і, в першу чергу, вони будуть створені на базі закладів освіти.
Тому, щоб забезпечити безперебійну роботу систем опалення та надання електроенергії в разі надзвичайної ситуації, закупили
потужних генераторів.З них 5 вже передали школам, 10 — садкам і 1 — ДЮСШ. Кошти на їх придбання виділено з місцевого бюджету на засіданні виконкому у серпні місяці.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/302450295_389049783417991_6727223304093891161_n-1024x779.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/304702057_389049433418026_965908722417725535_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305501585_389049740084662_409131171340986601_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306553060_389049793417990_289045215593862341_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307573187_389049160084720_6600101737729501827_n.jpg)