НОВИНИ ГРОМАД: ДІТИ ДИТЯЧОГО САДОЧКА «ЗОЛОТА РИБКА» ЗУСТРІЛИСЬ З ПРАЦІВНИКАМИ ПОЖЕЖНОГО ДЕПО КРИНИЧНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Дітки старшої групи дитячого садочка «Золота рибка» зустрілись з працівниками пожежного депо Криничненської громади. Основним завданням зустрічі рятувальників з дошкільнятами було знайомство дітей з роботою працівників депо, правилами пожежної безпеки та пожежним автомобілем зі всіма пожежними спорядженнями. Працівники розповіли, що кожен їх працівник є мужнім і сміливим, а також завжди готовий рятувати людей. Діти із задоволенням слухали розповідь та отримали знання про протипожежну безпеку.
За інформацією Криничненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312151896_420352080287761_6441117793935977869_n-1024x577.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312529533_420352093621093_3063757794903262256_n-1024x577.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/313036685_420352193621083_409805175348482312_n-1024x577.jpg)