НОВИНИ ГРОМАД: ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ООН
19 жовтня 2022 року у Василівській сільській раді почалася видача гуманітарної допомоги для жителів села Каракурт , яка надійшла від наших партнерів з Міжнародної організації ООН.
Усього за один день було видано 850 продуктових наборів.
Гумінітарну допомогу було передано через церкву “Достойне життя”. Допомога була виделена у результаті роботи сільського голови та пастора церкви Петра Томева.
За інформацією Василівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/6e877595caebd5d9f6a60d7ffde9732e-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/391c25889aff8d18af9cf2842c4d0d53-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/bbc157221abfcdf5b66f7f3e66c7ad22-1024x768.jpg)