НОВИНИ ГРОМАД : СЕКТОР МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЄ ПЛІДНО ПРАЦЮВАТИ З ПРОЕКТОМ USAID «ГОВЕРЛА»
Окрім обладнання, отримання якого передбачено проектом, спеціалісти Болградської міської ради та структурних підрозділів різних напрямків мають змогу проходити онлайн-тренінги, сприяючі підвищенню кваліфікації та покращенню ефективності роботи ОМС.
«Від USAID надійшов новий запит – на потреби громади у генераторах великої потужності. Запит відпрацьовано з першим заступником міського голови та відділом освіти. Це вже третій запит від донора стосовно потреб громади. На даний час до громади надходить обладнання з першого запиту – для реагування у надзвичайних ситуаціях під час війни. Нещодавно ми отримали ноутбуки, вогнегасники, світлодіодні ліхтарі, ще одну пожежну мотопомпу. Очікуємо доставку обладнання за трьома запитами протягом найближчих місяців», – розповіла завідувач сектору інвестицій Альона Ільченко.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311602052_420313576958278_7534866015415282544_n-1024x759.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312163494_420313723624930_1861254479975537836_n-771x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312344360_420313640291605_5684283122847650310_n-1024x368.jpg)