НОВИНИ ГРОМАД: УЧНІ АРЦИЗЬКОЇ ШКОЛИ №5 ПЕРЕДАЛИ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ БЕНЗОГЕНЕРАТОР
21 жовтня учні Арцизького ліцею №5 зустрілися з військовослужбовцями Роти охорони І відділу Болградського РТЦК та СП і передали їм подарунок – бензиновий генератор, який було придбано за кошти, зібрані у ході проведеної в школі благодійної акції «Допоможемо нашим захисникам», до якої долучилися батьки, учні та педагоги закладу.
Також наші воїни – земляки з передової висловили вдячність учням, батькам, педагогам за надіслані подарунки, листи, малюнки, обереги, які надають їм ще більше сили, хоробрості, впевненості в завтрашньому дні та світлому майбутньому вільної України.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311518259_651290750034000_2525881418870245066_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311598447_651291096700632_4319883063940551051_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311602776_651291286700613_2903605905613103212_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311737951_651291223367286_4616406817162883934_n.jpg)