НОВИНИ ГРОМАД: ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД КООРДИНАЦІЙНОГО ШТАБУ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ПРИ БОЛГРАДСЬКОЇ РДА
12 грудня 2022 року Василівська сільська рада отримала гуманітарну допомогу від коордінаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань при Болградської РДА. . Отримано 70 комплектів : ліжко, матрац, простирадло, наволочка, рушник, ковдра. Гуманітарна допомога призначена внутрішньо перемещенним особам у місці компактного проживання с. Голиця, с. Каракурт, с. Калчева.
За інформацією Василівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/a1a69b6f1da6f790fba09f328a7e82ab-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/e6a30cab9dfb40951e366adff799a318-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/6bdc9de48a13038bf3c2b563f73fe1b7-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/97c150f315f1d50344d321451f459894-1024x768.jpg)