НОВИНИ ГРОМАД: ПЕРЕСЕЛЕНКА ІЗ КИЄВА СВІТЛАНА ІЛЬЧУК ПОДАРУВАЛА ДІТЯМ БОЛГРАДА СПРАВЖНЮ КАЗКУ
Учора в залі для глядачів КУ «Центр культури і дозвілля» Болградської міської ради панувала атмосфера чарівництва.
Її створили переселенка із Києва Світлана Ільчук, засновниця студії флай-йоги, зі своїми юними підопічними. Разом із ними вона підготувала та представила авторську інтерактивну казку, а точніше, казкотерапію. А ще вистава зміцнила віру в те, що диво є, воно поруч, треба тільки дуже вірити і намагатися робити більше добрих вчинків.
Це й продемонстрували головні героїні казки – дві сестрички, одна з яких слухняна та добра, а інша примхлива та зла. І все це з елементами флай-йоги у виконанні вихованців студії, а також гостей – учасників зразкового ансамблю «Натхнення» КУ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради (керівник Вікторія Авалацька), Романа Пєєва, актора самодіяльної театральної студії «ОнгЪл» КУ «Центр культури та дозвілля» (керівник Серафим Савченко), а також хореографічного колективу «Флай» (керівник Катерина Іванова).
«Сьогодні відбувся наш дебют на цій сцені, але я хочу вірити, що це наша не остання зустріч із вами. Бажаю, щоб у вашому житті завжди буде місце казці. Ми також висловлюємо вдячність директору КУ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради Ользі Коршок та колективам, які сьогодні були з нами на одній сцені, – за можливість подарувати вам позитивні емоції», – наголосила на завершення Світлана Ільчук.
Зазначимо, що Світлана Ільчук разом із чоловіком і донькою переїхала з Києва до Болграда через війну. Але зуміла не просто реалізувати свою давню мрію, а й дозволила дітям Болградської громади доторкнутися до циркового мистецтва, яким сама почала займатися ще у 12 років.
У Болграді жінка заснувала невелику студію флай-йоги, яка включає в себе акробатику, гімнастику з елементами класичної йоги, і знайшла чимало шанувальників цього виду тренувань як серед дітей, так і дорослих.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321926824_1590596918058532_1105320850315275816_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321682062_1597820527330184_4050566195215104995_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322109336_1552481451930829_5824802727263022200_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322129951_579594357328832_2482555957038990051_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322163549_575470991080458_8366508398279391227_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322211883_5723582984345711_8787365700550150897_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322396827_2215181471998236_6997058373568808609_n-1024x683.jpg)