НОВИНИ ГРОМАД: ЗА ДОРУЧЕННЯМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Не змінюючи багаторічної традиції, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, депутати Болградської міської ради Григорій Маргаріт та Іван Кисьовський побували сьогодні в Одеському обласному центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю у м. Болграді Одеської облради.
Представники влади прийшли не з порожніми руками, а, як зазначила Віра Ніколаєнко, щоб виконати важливе доручення самого святого Миколая – передати вихованцям обласного центру солодкі подарунки.
«Ми раді здійснити цю почесну місію, а також побажати вам добра, віри в чудо та його здійснення. Сьогодні ми не відзначаємо з вами свято святого Миколая, як це було раніше, але все ж таки святу має бути місце в житті. Тим більше, святу, яке наповнює наші серця добром. Нехай святий Миколай береже вас і ваші сім’ї, нехай допоможе скоріше повернути світ до нашого спільного дому», – сказала у своїй вітальній промові секретар Болградської міської ради і разом з колегами вручила подарунки.
«Ми дуже вдячні Болградській міській раді за те, що її представникам не байдужі проблеми нашої установи, вони завжди готові шукати та знаходити шляхи їх вирішення, а також за те, що знаходять час подарувати радість тим, хто вміє по-справжньому цінувати цю радість», – подякував, у свою чергу, Валерій Дімітров від імені колективу обласного центра комплексної реабілітації осіб з інвалідністю та його вихованців.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321055004_903704667456277_7422603786691042982_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320919802_536198785191085_293288555661463962_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320949944_908818710277845_8310925375928631248_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320879857_856151455511361_4734293962198198379_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320849131_3468117283467575_2525339037616274822_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320761746_701148224860833_6217722341197022036_n-1024x683.jpg)