БОРИС ВОЛОШЕНКОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛУ ЗАГИБЛИМ ГВАРДІЙЦЯМ
Сьогодні І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков взяв участь в церемонії відкриття Меморіалу пам’яті загиблим військовослужбовцям 11 бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, під час виконання бойових та спеціальних завдань.
Почесне право відкрити меморіал надали вдові загиблого військовослужбовця бригади Геннадія Хитрика, штаб-сержанту Оксані Хитрик та сину – офіцеру Національної гвардії України, капітан Владиславу Хитрику.
Кожного Героя згадали поіменно. Дзвін пам’яті у супроводі пострілів почесної варти пролунав 8 разів, адже саме стільки імен навічно викарбувано на гранітній плиті меморіалу.
«Сьогодні ми зібрались, щоб низько схилити голови перед пам’яттю наших Героїв-Захисників, які загинули під час виконання службово-бойових завдань. В нашій пам’яті, та в наших серцях, назавжди збережеться їх подвиг, їх безмежна відданість рідній землі та героїзм. Їхній приклад для нас всіх – дороговказ мужності, відданості присязі, несхитності та міцності духу. Герої не вмирають. Світла їм пам’ять і вічна слава!» – сказав І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.
Військовий священник, капелан військової частини 3012 Отець Андрій, провів церемонію освячення меморіалу та прочитав молебень за душі спочилих військовослужбовців. А усі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіалу.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337887257_716371120488595_1900007746143887655_n-760x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337835387_544513631083005_5404508566001765503_n-1024x597.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337895753_1982374938767330_3498775336498856853_n-1024x693.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337744332_496195022562508_5083197796560117749_n-1024x631.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337987501_1264331697505259_7403700348360557353_n-1024x686.jpg)