НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ДЕРЖАВНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під голосуванням Віце-прем’єр-міністром з відновлення України-Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури, першого заступника голови Державної комісії Олександра Кубракова.
Учасники засідання ТЕБ обговорили ряд важливих питань щодо запобігання та протидії масовим пожежам в лісах, а також поточний стан матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330572434_209141161790422_971512606352286011_n-1024x683-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330815002_714016593758172_5872342692126680593_n-1024x683-1.jpg)