НОВИНИ ГРОМАД: АРЦИЗЬКІ СПОРТСМЕНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДБІРКОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ САМБО СЕРЕД КАДЕТІВ
24-26 березня на базі Західноукраїнського національного університету пройшов відбірковий чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. У ньому взяло участь понад 350 самбістів з усіх куточків нашої країни.
У складі збірної команди Одеської області виступали і вихованці ДЮСШ Арцизької міської ради: Колєсник Софія СШ №5, Бірбінюк Максим СШ №4, Михайличенко Микита СШ №5, суддівський штаб представляв тренер-викладач Бобик Сергій Сергійович, суддя 2-ї категорії.
На кону стояв шанс потрапити до складу збірної країни, тому боротьба була безкомпромісною і самовідданою. Шкода, але не всім пощастило пробитися до фіналу. Вони справді дуже старалися. У результаті Михайличенко Микита посів 9-те місце, Бірбінюк Максим посів 5-те місце, Колесник Софія посіла 2-е місце. Бобика Сергія Сергійовича визнали одним із перспективних молодих суддів та запросили у травні місяці пройти семінар із підвищення суддівської категорії, який буде проходити в м.Київ.
Директор Арцизької ДЮСШ Сергій Лозанюк висловлює величезну подяку Арцизькій міській раді, Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради, керівникам закладів освіти, батькам за підтримку та розвиток спорту в громаді, допомогу юним спортсменам, за довіру та розуміння.
В результаті виступу, команда Одеської області посіла 2-е командне місце та внесок у цей успіх внесли і наші діти!
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338846249_6025328077546534_411009757250165865_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338900282_5935993993104700_6899452063470492760_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338913240_1206271776924810_6366408018768366234_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/339003739_617257099836907_5601451354916623836_n.jpg)