НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ МЕДИКИ “ШВИДКОЇ” РАЗОМ З РЯТУВАЛЬНИКАМИ ВІДПРАЦЮВАЛИ “ЕВАКУАЦІЮ ПОРАНЕНИХ”
В Арцизькій громаді медики “швидкої” разом з рятувальниками відпрацювали евакуацію поранених в різних умовах у формі навчання.
Координація дій між екстреними службами надзвичайно важлива в умовах сьогодення. Саме тому в Арцизькій громаді пройшли спеціальні навчання, до яких були залучені бригади Арцизької станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та місцеві рятувальники державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області.
“Якісна робота екстрених служб неможлива без постійного навчання та вдосконалення як фахових навичок, насамперед знань у сфері медицини невідкладних станів, так і навичок реагування на нові виклики та співпраці з іншими екстреними службами”, – зазначили в обласному управлінні Центра Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф Одеської області.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337505961_769889128067579_970361339142580297_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337433567_198428032821120_7977804404791258395_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337355470_657883702773185_4860958020180962770_n.jpg)