НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОДЕСЬКОЇ ОВА
Днями Департамент охорони здоров’я Одеьскої ОВА провів День спеціаліста за профілем «хірургічна служба» в форматі виїздного засідання на базі КНП «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради». Було залучено профільних експертів Департаменту – анастезіологів, хірургів, урологів, інтернів та інших провідних спеціалістів області.
Пацієнти лікарні змогли отримати екслюзивну послугу, оперативне лікування лапароскопічним методом.
Запрошені спеціалісти та медики заслухали доповіді про сучасні методи діагностики та лікування бойових травм.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/333618824_168900349264958_5296918034750621522_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/332119796_2151965208332128_495877173921933134_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/328937274_598017068511882_7695532455978055492_n.jpg)