НОВИНИ ГРОМАД: В ТЕПЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ОКОПНІ СВІЧКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ
Окопні свічки по всій Україні сьогодні виготовляють усі небайдужі й волонтери, аби передати воїнам на фронт. У холодну пору такі свічки дуже важливі для захисників. Тому працівники закладів культури Теплицької сільської ради долучилися до виготовлення воскових запальничок та окопних свічок, прагнучи допомогти нашим землякам-захисникам на передовій зігрітися у холодну пору року. Над виготовленням свічок сьогодні працюють 17 чарівних жінок. Також з волонтерами до передової будуть передані солодощі, які виробили самі працівники та обереги, зроблені діточками, що мешкають в Теплицькій громаді.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-02-27_14-33-38-986-1.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-02-27_14-33-34-106.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-02-27_14-33-28-400.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-02-27_14-33-27-483.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-02-27_14-33-36-920-1024x593.webp)