З 2023 РОКУ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ П’ЯТИРІЧНИЙ ПРОЄКТ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ USAID “РОЗБУДОВА СТІЙКОЇ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я”
ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ” є головними партнером проєкту в Одеській області. В рамках проєкту отримано від громадської спілки “Коаліція за вакцинацію” поліграфічні матеріали з питань промоції вакцинації – календарі профілактичних щеплень та буклети “Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб”
Працівниками Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “ООЦКПХ МОЗ” розповсюджуються поліграфічні матеріали для розміщення в загальноосвітніх закладах Городненської громади Болградського району.
За інформацією Болградського Районного Відокремленого підрозділу
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336801120_1337987983648120_5619889278299189149_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336765855_2784115348392518_4424800361997888373_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336781367_606430977634125_4613389685493132628_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336890294_1283337448944861_2772203157064556311_n-768x1024.jpg)