ЗУСТРІЧ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА РОМАНА ГРИГОРИШИНА З ОФІСОМ ГУБЕРНАТОРА ШТАТУ НЬЮ-ДЖЕРСІ ФІЛА МЬОРФІ
Заступник голови обласної державної адміністрації Роман Григоришин провів зустріч з офісом губернатора штату Нью-Джерсі Філа Мьорфі.
Під час зустрічі було обговорено кроки двостороннього співробітництва як у воєнний час, так і після перемоги України. Пріоритетними галузями для співробітництва було визначено участь підприємців з Нью-Джерсі в процесах розвитку Одеської області, зокрема в портовій та аграрній галузях.
Заступник керуючого справами офісу губернатору Нью Джерсі з економічного розвитку Ерік Брофі підтримав ідею участі американського бізнесу в проєктах на території Одещини, зокрема висловив готовність представлення регіону серед місцевих підприємців. Також звернув увагу на реалізації проєктів, спрямованих на досягнення вуглецевої нейтральності в штаті. “Нью-Джерсі висококваліфікований людський капітал” – підкреслив Ерік Брофі.
Обговорили також ефективність державно-приватного партнерства та можливість реалізації концесійних проєктів. “Одеса бере участь у відборі за право проведення Всесвітньої виставки Експо-2030. Виставка в Одесі стане символом перемоги демократії та прав людини над тоталітаризмом та диктатурою. Саме тому підтримка партнерів є вкрай можливою для нас.”
За результатами зустрічі домовились створити робочу групу для формування низки конкретних проєктів та можливих напрямів співпраці між адміністративно-територіальними одиницями, зокрема шляхом підготовки угоди про співробітництво.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338178851_206296955347641_5502971591708104058_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338509432_1002504444262702_3654923592761768938_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338150725_772527514238700_7693900441234034511_n-1024x768.jpg)