«БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»ЮНІ ВІДВІДУВАЧІ БІБЛІОТЕКИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇЗМ І НЕЗЛАМНІСТЬ УКРАЇНЦІВ
Рік минув, як українці показали всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин війни.
З нагоди річниці початку визволення українських земель від рашистів юні відвідувачі Одеської обласної бібліотеки для юнацтва вшанували героїзм і незламність українців, взявши участь в заході «Бій за майбутнє України» з оглядом книжкової виставки “Хроніка війни 365” та переглядом відео від Головнокомандувача ЗС України.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340009232_204479235622666_4357023553606864995_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340079554_3329436953940681_8201856565941080630_n.jpg)