БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ ПОНАД 400 ШКІЛЬНИХ РЮКЗАЧКІВ
За підтримки Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та дитячого фонду UNICEF (ЮНІСЕФ) Болградський район отримав понад 400 шкільних рюкзачків із канцелярським приладдям для дітей з вразливих груп населення.
Кожен наплічник містить повний набір канцтоварів і необхідного шкільного приладдя: зошити, щоденник, фарби, пляшка для питної води, пластилін, кольоровий папір, фломастери, ручки, олівці, ножиці, клей та інше.
Перший заступник голови Болградської РВА Денис Байлук особисто вручив ці рюкзаки з необхідними речами для навчання громадам, які, в свою чергу, розподілили між учнями, що знаходяться в складних життєвих обставинах, на свій розсуд.
Як зазначив Денис Олександрович: ” Це чергова допомога від ЮНІСЕФ. Рюкзаки різних видів: для учнів початкової школи, а також старшої та середньої школи. Ми щиро вдячні міжнародним благодійникам за допомогу
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-28-24-386-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-28-40-388-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-24-51-036-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-26-29-208-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-26-40-030-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-26-52-675-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-27-27-045-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-21_13-28-57-284-1024x768.jpg)