НОВИНИ ГРОМАД: НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ГЕНЕРАТОРИ ВЕЛИКОЇ ПОТУЖНОСТІ
Сектор міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради продовжує роботу за проектом USAID «ГОВЕРЛА» «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування».
«Болградська громада очікувала на доставку дизельних генераторів великої потужності ще в січні-лютому 2023 р. Генератори виготовлялись на заводі в Туреччині та завозились в Україну партіями. На жаль, землетрус в Туреччині значно сповільнив процес доставки. Нарешті, вчора до нас надійшли три генератори великої потужності, які були розподілені між навчальними закладами: Виноградівський ліцей імені О. О. Банєва, Болградський ліцей №2, Опорний заклад освіти «Болградський ліцей» Болградської міської ради Одеської області. Висловлюємо щиру подяку за допомогу та підтримку проекту USAID ГОВЕРЛА» – розповіла Альона Ільченко, завідувачка сектору міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/6aa210c313bd02d14b69e993126e34be-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/541e88d88a1d07869e64b39e88a4c962-461x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/3288469eb1331a1be2fde8a11b48873b-1024x512.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/ec020c7948ae420a54ba55c0b54f1274-1024x461.jpg)