НОВИНИ ГРОМАД: В ТЕПЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕДАЛИ «ВЕЛИКОДНІ КОШИКИ – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ»
Оголошена акція відділом культури Теплицької громади «Великодні кошики – захисникам України» набрала чималі оберти. Приєдналися, як заклади культури, освіти, так і місцеві мешканці і волонтери. Днями смаколики від всіх небайдужих передали місцевій депутатці Болградської районної ради, волонтерці Христині Сараїн, яка в свою чергу організувала передачу військовим пакунків до Великодня! Все буде Україна!
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_11-59-24.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_12-06-39.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-10_13-01-47-1024x768.webp)