НОВИНИ ГРОМАД: ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ
В Хорватському Загребі на честь перемоги тарутинця – Василя Михайлова прозвучав Гімн України!
Василий Михайлов – вихованець Тарутинської ДЮСШ, член збірної команди Одеської області та України з вільної боротьби здобув «золото» чемпіонату Європи уваговійкатегорії до 79 кг. 27-річний спортсмен став володаремдругої в кар’єрі нагороди континентального ґатунку після бронзи (2020) і вперше зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Чемпіоната Європи!
У фінальних змаганнях Василь відпрацював грамотно і виважено та переміг чемпіона Європи-2022 Георгіоса Кугіумцідіса з Греції з рахунком 3:1. Василь діяв настільки професійно, неквапливо і впевнено, що суперник просто втратив віру у власні сили. Досвід переміг молодість.
Вітаємо Василя та його тренерів! Бажаємо миру, міцного здоров’я. нових досягнень і перемог. Дякуємо батькам Марії Михайлівні та Георгію Дмитровичу за виховання чудового сина, яким пишається вся Україна!
Українці – нація переможців!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338227920_187797977449388_5675823414451257761_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338413639_584127890475942_569892527099502865_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341342616_1284081478851743_7640022583572682788_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342516354_3082000342094482_834854853278775012_n.jpg)