НОВИНИ ГРОМАД: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ З ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЩО СЛУЖАТЬ В 28 БРИГАДІ НА БАХМУТСЬКОМУ НАПРЯМКУ, ВИСЛОВЛЮЮТЬ ПОДЯКУ ЗА ДОПОМОГУ У ПРИДБАННІ РЕАНІМОБІЛЮ
Висловлюємо свою повагу і вдячність за небайдужість, за своєчасну і таку необхідну допомогу. Дякуємо кожному, хто відгукнувся і допоміг – коштами, часом, поширенням наших дописів.
Дуже приємно усвідомлювати, що є поруч ті, хто завжди готовий допомогти, не жаліючи своїх сил та часу.
Завдяки таким людям ми ще на крок ближче до нашої з вами перемоги. Спільними зусиллями подолаємо ворога!
Слава Україні!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343649274_131569873230782_3964780889468549232_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343177221_244824954874902_2387495593650464687_n.jpg)