СПІВРОБІТНИКАМИ БОЛГРАДСЬКОГО РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ
05 квітня 2023 року співробітниками Болградського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками КУ “Центра надання соціальних послуг” Болградської міської ради, Служби у справах дітей Болградської міської ради та Відділу соціального захисту Болградської міської ради.
Працівники дізналися про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання тощо.
Під час бесіди рятувальники акцентували увагу на збільшенні пожеж в екосистемах та наслідках які вони спричиняють. Також нагадали про дотримання правил у разі сигналу “Повітряна тривога”, правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та заборони випалювання сухої рослинності та правила щодо правил користування вогнегасника.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339829724_532543419067763_7133275730945249871_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339711377_1331758694060930_5848418189111931268_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340073962_921924922388491_2903531788687539944_n-1024x768.jpg)