ТИ ЯК
За останній рік ми точно навчилися частіше дзвонити одне одному. Інколи ці розмови зовсім непрості, тож фахівці проєкту з ментального здоров’я Ти як?, склали шпаргалку для емоційно важких дзвінків.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342993343_6171003776302582_2145298963371803816_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342980677_630033908939785_3867429829813176217_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342993322_755809419418088_6208413331657498129_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343014403_250202844176831_67087613995469464_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343056647_686086990189056_3137653716389415435_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343093693_226029460115693_3538113986485958772_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343125986_1585538841960104_867441570699367637_n-1024x1024.jpg)
За останній рік ми точно навчилися частіше дзвонити одне одному. Інколи ці розмови зовсім непрості, тож фахівці проєкту з ментального здоров’я Ти як?, склали шпаргалку для емоційно важких дзвінків.