ВСТУПНА КАМПАНІЯ У 2023-МУ
6 ГОЛОВНИХ ЗАПИТАНЬ-ВІДПОВІДЕЙ
Вступ до омріяного закладу освіти — це те, заради чого цьогоріч реєструватимуть електронні кабінети, складатимуть НМТ і проходитимуть співбесіди й творчі конкурси, а потім схвильовано шукатимуть своє прізвище в рейтингових списках.
Нині Мала академія наук України разом з Міністерство освіти і науки України та експертами ДП «Інфоресурс» допомагають розібратися в усіх кроках на шляху до омріяного фаху. Ти дізнаєшся про особливості цьогорічної вступної кампанії та зможеш внести її важливі дати у свій гугл-календар.
Гайда дізнаватися про все детальніше на #МАНплатформаhttps://cutt.ly/d778KWW
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342770330_596117499142762_5320445427195904982_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342220472_782007406749197_6707441814759223202_n-1024x1024.jpg)