РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ЦІКАВУ ТА ПІЗНАВАЛЬНУ ЕКСКУРСІЮ
До 17 державного пожежно-рятувального загону на екскурсію завітали діти.Під час екскурсії вони мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.
Діти дізнались як рятувальники реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше дітлахам запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням – вони фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.
Рятувальники розповіли учням про те, як працює та чи інша техніка, та відповідали на запитання, які ставили діти.
Екскурсія дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити безпеці життєдіяльності.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/354223089_569628765360091_1939157579002535054_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/354909082_569629255360042_634653334565082267_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/354931005_569628732026761_7526514548527247067_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355015119_569628698693431_901065795486138398_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355019914_569629272026707_5034775963075298789_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355024179_569628665360101_1211867956379000148_n-1024x768.jpg)