КОЛЕКТИВ БОЛГРАДСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 ПРИЙНЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ В АКЦІЇ «ПРИВІТАЙ ЗАХИСНИКА»
6 грудня 2023 року в Болградському ліцеї №2 було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних Сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
Учнівський колектив ліцею прийняв акт…
Ещё
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408247563_661467469509553_8711197511505463525_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=H0WyL52tKq8AX-HhTDH&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfDzB2dY0a1FdpPY3_Sgb-1607KduBNimSnnZ3gT9ZDQrw&oe=65774C76)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408240938_661467486176218_2010645476485109959_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=d3yVnWRSaacAX_fXCJF&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCaOhjAVHm0w1v2xwDLuvsxUyiYrFAkW3n2c-gJ7WP4Tg&oe=6575B5FD)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408581985_661467489509551_7093354368886583774_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=qRiRKKaYJTQAX-KQqvI&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCXNoR1ORl2j8lMdYS0tt3pk69f9Y0GkrCovMnVPVkVGQ&oe=6576454B)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408859873_661467502842883_4090872201719604435_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ifouMLCx6uIAX_Gu04E&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfC6t10WqubrkKXAJG1_Ca7K9qRJVOxioYY-GXB85KO88g&oe=6575C2C7)
Статистика и объявления
Нравится
Комментировать
Поделиться