ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ РОКУ РАЗОМ ІЗ ДИПЛОМАТИЧНИМ КОРПУСОМ ОДЕЩИНИ
18 представників дипломатичних місій різних країн, що підтримують Україну та наш регіон. Надзвичайно важливо продовжувати доносити правду про війну в Україні всьому світові.
Незважаючи на важкі часи, ми продовжуємо щоденно активно працювати для пришвидшення нашої Перемоги та відновлення Одещини. Сьогодні поговорили про допомогу як і нагальних питань, зокрема підсилення мобільних груп, що знищують ворожі дрони, так і про глобальне майбутнє – формування Стратегії повоєнного відновлення Одеської області.
«Хочу подякувати всім дипломатам за підтримку, яку ми постійно відчуваємо. Дякую, що ви разом з нами проживаєте як і трагічні, так і радісні дні», – зазначив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Працюємо разом на Перемогу!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/411645343_753150093513043_8188343634662185465_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/412022267_753150073513045_7375377083368875903_n-1024x611.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/412284334_753150040179715_7282053233285047162_n-1024x737.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/412348781_753150010179718_4220219460434414884_n-1024x745.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/412412472_753150056846380_3702784530143229883_n-1024x711.jpg)