НОВИНИ ГРОМАД: ДОПОМОГА ВІД БФ «ШЛЯХЕТНА СПРАВА» ДНЗ «ТАРУТИНСЬКИЙ ПАЛ»
БФ «Шляхетна справа», керівником якого є Сергій Шутов, майже два роки всебічно підтримує Тарутинську громаду.
Цього разу благодійний фонд «Шляхетна справа» за підтримки партнерів надав суттєву допомогу у вигляді вікон державному навчальному закладу «Тарутинський професійний аграрний ліцей».
Незабаром у навчальному корпусі ДНЗ «Тарутинський ПАЛ» будуть замінені 106 вікон. Старі вікна вже давно відслужили свій експлуатаційний строк та потребують заміни.
Попри війну в країні, дітям з нашої та сусідніх громад потрібно продовжувати навчання, отримувати затребувану зараз професійну освіту, і хочеться, щоби це відбувалось в гарних умовах.
Тарутинський селищний голова Сава Чернєв подякував Сергію Шутову за надану допомогу і всебічну підтримку Тарутинської громади та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю і взаєморозуміння.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434470339_728131109509855_8106171303151678110_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=c-V4yro929cAX9hvuff&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfAvWL9lA-GHaTZdAi5Mu6m7_qfrH4jPf7pkuDQl_apw2A&oe=6611784F)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434483038_728131189509847_6579933897466013965_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ArCQUssPoXkAX_TGNcu&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfBSTRSoJoQhpmXQSX_gFBQBLN3HvwxdzqdrastQL5QnuA&oe=66116F9C)
Статистика и объявления
Нравится
Комментировать
Поделиться