РОБОЧА ЗУСТРІЧ ФАХІВЦІВ БОЛГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ООЦЗ З РЕКТОРОМ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Днями у Василівській громаді відбулася зустріч фахівців Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості, заступника голови Болградської РВА Олександра Іорданова з ректором Ізмаїльського державного гуманітарного університету Кічуком Ярославом Валерійовичем та деканом факультету української та іноземної філології Татариновим Іваном Євгеновичем.
В ході зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці у підвищенні кваліфікації вихователів дошкільної освіти та педагогічних працівників за рахунок ваучера на навчання.
За інформацією Болградської філії ООЦЗ
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437607571_736281215361511_1106937850553979152_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=HzcatcZRkjEAb7B2B7G&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfBduLOmG3WFDe2BsdxSUILktFi7qF5NPNfpDdIMUDKeoA&oe=6623F6DF)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437398704_736281228694843_8340818984789199532_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=twb7ztcjDHcAb5sxuI6&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCJjWoWhSvCZduXPpVgEDyt597TUIRKxlkV31NnSJn9Fg&oe=6624003C)