РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ ЩОДО ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВНП
Так, фахівці ДСНС та дружини юних рятувальників пожежних провели пізнавальний урок з учнями Баннівського та Василівського ліцею Василівської сільської ради.
Під час лекції учням наголошено про небезпеку, яку несуть в собі вибухонебезпечні предмети та правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів:
– не можна торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
– не можна заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
– не можна здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
– не можна намагатися самостійно знешкоджувати знахідку. Не оминули тему і пожежної безпеки та використання первинних засобів пожежогасіння, яку вкотре закріпили з учнями.
Наприкінці заходу провели практичне зайняття щодо правил використання первинних засобів пожежогасіння.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436358449_735703615419271_5052431787214928700_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cxk2bM-uWd8Ab42T11B&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCZ0AySjEiTgGfxPLvd0UQzRZV7wWL9SQ5iUbP8oyLVDw&oe=6622AF42)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436319399_735703625419270_142334690905644335_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Ms7YNfgEtuoAb5etpgK&_nc_oc=Adg1MmQsPgpwm35CEacsGlntThPfCbTAw9-mKpIl6eT2espQp-l6BUmPXKVs4kT2oVo&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCy_DdUaJ1LCUEa8f0-RUJu5kWQJ69_UFrm1gXhYgO6qA&oe=66229C3B)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436120879_735703645419268_6603638042261227175_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=N432KpmO58YAb7B5psP&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfBYFsiN0gOCVl94GNUbg_JL44TYlTrajjBc8tb4Jv_Abw&oe=66229EF1)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436425917_735703692085930_2654572739123426991_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=j6bhb_5s-0kAb67A59I&_nc_oc=AdhwvDSmEKE2XI4meQOavG4VrT9bquca_Sq2vsMJvDlaZCVRlOTs8NkUhgMgzgrkjXY&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfB9lsLpbScH9tDtVqHUBPN-PnxllNHNVxeOyjT5CVmvZw&oe=66229896)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436266260_735703705419262_7157495961611171988_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=53fWbvyKurYAb5Jrq4z&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCayMPzaI1VLetFzEAn6GOmHXlgUOzvcEZjNmKO2SaYfg&oe=662295F7)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438216892_407098535407827_4134047648838664151_n-1024x768.jpg)