В БОЛГРАДІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ПРО ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ПРАВОВІДНОСИН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
Головним державним інспектором Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Ольгою Продановою проведено семінар з колективом комунального закладу «БОЛГРАДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» з питань дотримання законодавства про працю під час дії воєнного стану.
Під час заходу обговорювались питання організації та оплати праці відповідно до спеціалізації комунального закладу, а також про зміні, які відбулися у трудовому законодавстві під час воєнного стану.
Інспектор поінформувала присутніх про права та обов’язки працівника і роботодавця, особливості укладення та припинення трудового договору, призупинення трудових відносин, організацію праці при дистанційній роботі, можливість ознайомлення працівників з документами засобами електронних комунікаційних мереж, порядок надання відпусток, пільги та гарантії осіб з інвалідністю, організацію праці неповнолітніх.
Деталі за посиланням:http://surl.li/sypft
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438095925_742034528119513_7248605331474441368_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=xkP0jepKfu0Ab7DN5wv&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfCt2jOhnVJhI4P_6EKxSTpJkb_B7gLQYc43MHJ4a7fEPw&oe=66312E57)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437695933_742034554786177_7745712252288886360_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cCScVgkHxxYAb4fVdg4&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfDMC81OgRsZ38qilZuhh4Iqg80DgMIUlMR2Hrg1cW2-aA&oe=663103C8)