ЧОТИРИ ГРОМАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ АВТІВКИ «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»
Відтепер в Кодимській, Старокозацькій, Окнянській та Арцизькій громадах люди з інвалідністю та маломобільні групи населення, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом
, зможуть дістатися до державних спеціалізованих закладів, комунальних і медичних установ
та інших місць для отримання необхідної допомоги та послуг.
Як зазначив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, розвиток послуги «Соціальне таксі» є вкрай важливим для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо людей на кріслах колісних
.
«Дякуємо Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) і особисто директорці проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions» Юлії Грубер. В області ними реалізовано вже багато проєктів, що наочно показують людям, які зміни відбуваються в їх громадах завдяки міжнародним партнерам. І сьогодні ми бачимо ще один приклад турботи та підтримки Уряду Німеччини», – зазначив Олег Кіпер.
Довідково: Всього закуплено 31 спеціалізований автомобіль
для громад в 9 областях України, з них 29 транспортних засобів закуплені за кошти уряду Німеччини та 2 – Європейського Союзу
#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450511849_788189540170678_250516010946535610_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=pCv-0ugBgKEQ7kNvgGsjkwt&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYAwHPoqZayVkx6OizqReZgyhr2TlZTDUyovOfga6LISWA&oe=66968DE8)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450650333_788189560170676_7458603114211877565_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=bli7hrW7hskQ7kNvgHeh_su&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBFSbQ8gebwW3inVPdsqLc5cA8ZmH4vZeUsn7IYib0w5w&oe=66967F7D)