НОВИНИ ГРОМАД: НА ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ВИДІЛИЛИ КОШТИ НА ПРИДБАННЯ РОБОЧОЇ СТАНЦІЇ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ МВС У АРЦИЗЬКОМУ ЦНАПІ
Поки питання відновлення роботи сервісного центру МВС №5145 не вирішено, ми хочемо мінімізувати незручності та забезпечити доступ мешканцям нашої та сусідніх громад до відповідних послуг.
Плануємо у короткі терміни провести тендер на закупівлю обладнання, щоб мешканці якнайшвидше мали змогу скористатися необхідними послугами на місці, у Центрі надання адміністративних послуг.
Дякую депутатам за злагоджену роботу та підтримку цього питання
За інформацією Арцизького міського голови
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449770717_783787937277505_1914614798700491518_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=NS4tT38AnFIQ7kNvgFqI8mo&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYDH2rs_5gpW2ugq_e74sJ60bLXDQ_2GIs0EwNVo9nYiGg&oe=668C0C48)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449768897_783787943944171_82545854017034405_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=o91b5oR1_b0Q7kNvgGq_QTo&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBHQkKdvVkVCUB1GUWyBe4rzIR_ZMbNqEQdh00rspP4aw&oe=668BFE73)