НОВИНИ ГРОМАД: НАДАНА ДОПОМОГА РОДИНАМ З ДІТЬМИ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
4 липня 2024 року службою у справах дітей Тарутинської селищної ради, за підтримки служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації та Благодійного Фонду «МАНІФЕСТ МИРУ», була надана допомога родинам з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Родини забезпечені наборами побутової гігієни, кухонними наборами, комплектами для утеплення, термосами та сонячними лампами.
В такий важкий для нашої країни час, така допомога є дуже важливою та значущою, спрямованою на підтримку сімей вразливих категорій. Дана допомога є одним із факторів для подолання їх скрутних обставин та створення належних умов для утримання дітей.
Дякуємо! Разом до перемоги!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449787736_784409733881992_5630826399146813915_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=2Tct-bt3vCkQ7kNvgGawJlV&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYB8IhgdOvSXLSzLYfoMGRl4id1ejRU498qRqpuncQpSLw&oe=668D4F30)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449783774_784409730548659_3419466308503942415_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=KaI_yVduCvwQ7kNvgFrGmYX&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYAsMBY6XsrT7lbpETP-gmPqMuNeaaexx3xoATuRwoJ1vw&oe=668D75A6)