НОВИНИ ГРОМАД: ПОЖЕЖНИКИ РАЗОМ ЗІ СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ В СЕЛІ МИРНОПІЛЛЯ ТЕПЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ
Днями спеціалістами Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області спільно зі службою у справах дітей Теплицької сільської ради була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітьми, які знаходяться під опікою на території с. Мирнопілля Теплицької сільської ради.
Спеціалісти поспілкувалися з 14 особами з 5 сімей на теми: «Дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах», «Заборона спалювання сухої рослинності», «Сірники дітям не іграшка», «Правила пожежної безпеки в побуті» та «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами».
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452949252_796781592644806_4150953448372206087_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=rCxOzOGtbWQQ7kNvgEIEBe6&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBWs7SFMPWJZTs9Q36WyEBCMuHgYZzyp6_Vcpcqg1Drqg&oe=66A91DB9)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452937724_796781652644800_8891527159577019117_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=9awtgROMgh8Q7kNvgFb_fpE&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYCeDMmiVD2o7318HO-LJo6MTdLSpEizmiMEVEI3O1pOGw&oe=66A91A3D)