В КРИНИЧНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОХОВАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ НА ФРОНТІ
09 жовтня 2022 року в с.Криничне поховали головного сержанта взводу військової частини морської піхоти, майстер-сержанта Чумакова Івана Дем’яновича. Майже через місяць Івану виповнилось б 45 років. Іван Чумаков був мобілізований на службу за контрактом ще в січні 2022 року. 01 жовтня він загинув внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в Херсонській області.Труну з тілом загиблого Героя проводжав живий коридор із мешканців Криничненської ОТГ. Люди віддавали останню шану захиснику, стоячи на колінах та встеляючи живими квітами його шлях до кладовища, де Івана було поховано з усіма військовими почестями.Болградська районна військова адміністрація розділяє з рідними та близькими загиблого невимовний біль важкої втрати. Доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/309984851_406472228342413_8834632443892700471_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310482933_406472298342406_1213811975085292128_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310511565_406472395009063_5738311909019444627_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310622926_406472328342403_894549290653072708_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310996702_406472278342408_7140669293904717756_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310503474_406472251675744_2338021777434256010_n-768x1024.jpg)