ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ ОДЕСИТА ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕПЛОВІЗОРА ТА СЛУЖБОВОГО СОБАКИ
Прикордонники Ізмаїльського загону затримали мешканця Одеси при спробі перетину ним державного кордону поблизу села Виноградівка Болградської громади. Про появу у населеному пункті невідомої особи, яка цікавилась як їй ліпше потрапити до Молдови прикордонникам повідомив місцевий житель. Негайно державний кордон було перекрито додатковими прикордонними нарядами, одним з яких порушника було виявлено за допомогою тепловізора із застосуванням службового собаки.
На 40-річного громадянина складено протокол за ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справу скеровано до суду.
За інформацією Ізмаїльського прикордонного загону
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317477882_445139917808977_1529847382773081906_n.jpg)