СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З КООРДИНАЦІЙНИМ ГУМАНІТАРНИМ ШТАБОМ ПРИ ООВА
01 грудня 2022 року начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура взяв участь в селекторній нараді представників Координаційного гуманітарного штабу Одеської області з представниками громад та районів.
Під час наради, керівники гуманітарних штабів районів проінформували про хід отримання та видачі спільних продуктових наборів ( з продуктів, отриманих від World Food Product), а також про наявні в громадах гуманітарні проблеми.
За результатами селекторної наради голова Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура надав доручення керівникам громад.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-01_15-13-46-553-1024x590.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-01_15-13-46-781-1024x509.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-01_15-13-46-984-1024x507.jpg)