НОВИНИ ГРОМАД: КАЗКОВУ НОВОРІЧНУ ФОТОЗОНУ СТВОРИЛИ УЧНІ КУБЕЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ
Дитинство — найщасливіша пора. Все сказане, показане й побачене, зберігається в п’амяті людини на все життя. І є стартовим майданчиком для майбутніх досягнень. Тому необхідно створити незабутні враження, віру в казку і здійснення мрій. Справжнє дитяче свято з неймовірним оформленням, казковими героями і гарним настроєм запам’ятаються як найкращий спогад.
А через роки Ви будете перелистувати світлини Вашої щасливої дитини…
Дякуємо учням 9-х класів та їх класним керівникам Казак Зіновії Семионівні і Бошкову Дмитру Федоровичу за створення Новорічної казки.
За інформацією Кубейської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320770720_1150498465590103_6663504750888087990_n-1024x635.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320699453_853053962729482_2509045930121136583_n-768x1024.jpg)