НОВИНИ ГРОМАД: І ПРИЙШОВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ВІРУ В ДИВО ПРИНІС
Ну яке ж свято святого Миколая без нього самого, того, на кого з нетерпінням весь рік чекають діти? І особливо цього непростого року, коли, як ніколи, хочеться дива.
Так, цього року святий не прийшов на центральну площу Болграда, як це відбувалося за традицією 19 грудня. Але свято все ж таки дітям подарували.
Співробітники КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради створили справжню казку для маленьких учасників творчих колективів, які у святкових костюмах разом із батьками зібралися у фойє будівлі на Поштовій, 30.
Відмінним настроєм, веселими конкурсами та танцями навколо зеленої красуні дітлахів потішили і самі пораділи Берегиня Казок, Принцеса, Сніговик, Снігова Королева, Білосніжка та її чарівні Гноми.
І, звичайно, на свято прийшов головний герой – святий Миколай, з яким хлопці та дівчатка запалили вогні на ялинці, сказавши чарівне: «Раз, два три…» . А потім дітей привітав Болградський міський голова Сергій Димитрієв.
«Дорогі діти, я від душі вітаю вас із цим світлим, добрим святом! Нехай ваше життя буде схожим на казку, в яку ми всі сьогодні змогли зануритися, завдяки нашим талановитим працівникам культури. Нехай у вас все виходить, а головне – збудиться наше заповітне бажання – настання миру, щоб наступного дня святого Миколая ми знову зібралися на центральній площі міста», – побажав Сергій Димитрієв і разом з Миколоєм вручив дітлахам традиційні солодкі подарунки.
Зазначимо, що вчора у всіх закладах культури Болградської громади відбулися невеликі святкові заходи з нагоди Дня святого Миколая.
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Bolgradsovet…
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320890486_545558024090910_3661480291934179389_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320731492_1168893400500117_3673757314358140015_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320834798_806138527149268_7524254401856586886_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320853789_1803237863383071_4166785714300951811_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320889304_713694346669705_954952209829068947_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320984302_484179390452803_8394053185366125689_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321238230_1584744075332235_5914626252097911896_n-1024x683.jpg)