АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ
. У Малоярославці Першому Тарутинської громади у школі працює пункт збору допомоги, куди люди, місцеві підприємці звозять, зносять продукти, консервацію, медикаменти, овочі та інші продукти. Крім того, на минулому тижні педагогічний колектив НВК робив домашню локшину, а також придбав за власні кошти 200 л. бензину для тероборони та мішок шкарпеток.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/274724543_4889868984462235_6222154749322771238_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275211374_4889870187795448_3711432683373025191_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/276173377_4889868114462322_835456863244233734_n-768x1024.jpg)