НОВИНИ ГРОМАД: НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ
Майже з перших днів війни Християнська Євангельська Церква «Территория Бога» надає суттєву підтримку жителям Тарутинської громади та внутрішньо переміщеним особам. Продуктові набори від церкви отримують: пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, важкохворі, переселенці.
В січні 2023 року Церквою «Територія Бога» проведені ряд гуманітарних акцій. Продуктові набори отримали громадяни, які потребують першочергової уваги та підтримки, і крім того допомога надійшла до жителів смт.Березине, сіл Підгірне, Калачівка, Слободка.
Керівництво Тарутинської селищної ради щиро вдячно Миколі Атанасову, Тетяні Максимовій та всім волонтерам і небайдужим людям за допомогу, підтримку, за ваш витрачений час та організацію. Адже за кожним виданим набором стоїть велика команда, тижні роботи, сотні кілометрів доріг, листів, документів і дійсно велике бажання підтримати людей.
Дякуємо Вам за вашу турботу!
Бажаємо усім міцного здоров’я та миру.
Все буде Україна!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328284359_521962843251425_1605700461693047716_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328102511_871782570793054_1381268482405178138_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328249834_619190870017184_6287395880913778682_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328313518_493583542969057_7265190089193835113_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328484190_1482304578962597_1848742073227736150_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328603191_737596504346231_2287459428083380102_n-768x1024.jpg)