НА ОДЕЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ, ЗАГИБЛИХ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
Сьогодні, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, від керівництва Одеської обласної військової адміністрації, І-й заступник Начальника ОВА Борис Волошенков, поклав квіти до монумента воїнам-інтернаціоналістам у парку ім. Шевченка в Одесі.
Борис Волошенков зазначив, що зараз чимало ветеранів локальних збройних конфліктів, стали на захист рідної землі та використовують набутий бойовий досвід для оборони і збереження незалежності України.
Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та всіх тих, хто нині поліг на полі бою, захищаючи Україну, хвилиною мовчання.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331357519_721873542822228_334773046454852872_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331409833_959138005250932_8097726171545363829_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331331738_6094481850614223_3939513887920615873_n-1024x680.jpg)